Ekspresstarne

Firma “Komerk AS” – üks suurimaid kaupade ekspresstarne operaatoreid Euroopast Venemaale

Igaüks, kes kasvõi kord elus iseseisvalt võtnud vastu mingist välisriigist saabuva saadetise, teab, kui palju aega kulub kõikide vajalike tollioperatsioonide vormistamisele kontrollpunktides, kui palju dokumente tuleb vormistada isegi kõige väiksema karbikese kättesaamiseks. Kõige sagedamini jääb sellest kõigest nördimus tarnija suhtes, kes ei olnud võtnud endale kohustust toimetada kaup kliendile kohale.

Firma “Komerk AS”, mis teostab logistikategevust Euroopa, Aasia, USA, Venemaa ja SRÜ riikide territooriumitel, on valmis pakkuma tarnijatele ja saajatele ekspresstarne teenuseid, kui võimalust ennetada taoliste olukordade teket.

Enam kui 20-aastase eksisteerimisperioodi jooksul on meie firma näidanud ennast logistikateenuste turul usaldusväärse vedajana ja kogenud tollimaaklerina.

Miks me loeme “Komerk AS”-i parimaks kaupade ekspresstarne operaatoriks?

  • Pidev koostöö tolliteenistustega ja nende töö spetsiifika tundmine võimaldavad firmal garanteerida lühimaid tähtaegu mistahes kauba tarnimiseks ja tollimiseks.
  • Igapäevaselt saadetakse “Komerk AS” ladudest kõikide transpordiliikidega teele sadu tonne erineva raskusastmega kaupu.
  • Tänu väljaarendatud logistilisele ja partnerite võrgustikule, aga samuti isikliku transpordifirma Esterson OÜ olemasolule, suudame me operatiivselt toimetada Euroopa, Aasia ja Ameerika riikidest mistahes saadetise mistahes punkti Venemaal.
  • Ettevõttel on aastatepikkune kogemus fulfilment-teenuste valdkonnas ning ta teeb koostööd paljude interneti-kauplustega.

Koostöö firmaga “Komerk AS” ekspresstarnete sfääris tagab klientidele saadetiste kiire kättesaamise mistahes riigist käest-kätte, vajaduseta raisata kallist aega tollidokumentide paketi vormistamisele.

Teie kui tarnija saate selle koostöö tulemusena rahuloleva ja lojaalse kliendi, kes pöördub taas teie poole ning soovitab teid oma sõpradele, kuna tarnimise operatiivsus ei kajastu mingilgi moel kauba lõpphinnas.

Nimetades ennast kaupade ekspresstarnimise kogenud operaatoriks, suudame me garanteerida mitte ainult tolli vormistamise ja tarnimise tähtaegade olulist lühendamist, vaid ka laoteenuste tervikliku spektri kõrget kvaliteeti. Lisateenustena võib tellida kaupade ekspedeerimist ja tööd tagastustega.

Firma “Komerk AS” käsutuses on kõik ressursid, mis on vajalikud ekspressteenuse kvaliteetseks teostamiseks. Ärge sundige oma kliente ootama – helistage meile kohe praegu! Firma “Komerk AS” telefon Eestis: +372-6-387-542.