Fulfillment

Fulfillment “Komerk AS” poolt – meie hoolitsus logistika eest teie interneti-äris

Fulfillment - see on äriteenus, mis on meie päevil kõige enam nõutud nende ettevõtete poolt, kes teostavad oma äritegevust interneti kaudu (interneti-kaupluste omanikud).

Fulfillmenti tegevussfäär - see on osa äriprotsessist, mis ei puuduta marketingi üksust ning mis iseenesest seisneb ainult tellimuse täitmises. Kaupade äratoomine tootja laost või transiitlattu kohaletoimetamine, tellimuse töötlemine, selle komplekteerimine, pakendamine, markeerimine ja ostjale kättetoimetamine – kõik need operatsioonid on mistahes interneti-kaupluse äritegevuse olulisimateks osadeks, kuid mis oluliste materiaalsete kulutuste säästmise vajaduse tõttu kõige sagedamini usaldatakse ettevõttevälise fulfillment-keskuse kontrolli alla.

Firma „Komerk AS“, mis omab mitmeaastast kogemust logistikateenuse sfääris, pakub Teile oma fulfillment-operaatori võimalusi teie internetiäri edukaks toimimiseks ilma isiklikule logistikule kulutusi tegemata. Te võite anda meile teostamiseks üle kogu tellimuse töötlemise ja täitmise protsessi tervikuna, alates kliendi esimesest telefonikõnest või tellida osalist fulfillmenti interneti-poe jaoks, lülitades sellest välja mistahes seose logistikaahelaga.

Mida saab firma “Komerk AS” fulfillment-operaatorina pakkuda?

 • piisavalt laopindu mistahes kaupade hoidmiseks maailma paljudest riikidest;
 • kõrgeltkvalifitseeritud spetsialistide teenused;
 • kaupade vastuvõtmine tarnijatelt lattu, selle hoidmine, käitlemine ja kontroll sortimendi olemasolu üle;
 • saabunud tellimuse töötlemine, selle koostamine, komplekteerimine, pakendamine ja markeerimine;
 • tellimuse ostjale kättetoimetamine;
 • tagastuste vastuvõtmine ja käitlemine;
 • Teie interneti-kaupluse kontaktkeskuse organiseerimise teenused.

Lisaks standardsetele teenustele pakume me tervet rida täiendavaid võimalusi interneti abil äri tegemiseks. Andes oma logistika teostamise tervikuna üle meie ettevõttele, võite te saada:

 • märkimisväärse marketingi toe;
 • abi reklaamikampaaniate juhtimisel;
 • transpordialaseid logistikateenused;
 • täieliku kontrolli kogu ostjate ja tarnijate vastastikuste toimingute ahela üle.

Muide, kõiki neid teenuseid on võimalik soovi korral tellida ka iseseisvatena, kaasaarvatud eraldioleva platvormi andmine firma “Komerk AS” elektroonilises kaupluses teie interneti-äri jaoks.

Pakkudes oma ettevõtet fulfillment-operaatoriks, on meie käsutuses märkimisväärne tehniline, territoriaalne ja tööjõu potentsiaal. Soodne geograafiline asukoht võimaldab meil kiiresti toimetada kaupu mistahes riigist mistahes riiki üle kogu maailma. Isiklikud hoolikalt valvatavad laoterritooriumid garanteerivad kaupadele täieliku ohutuse, samas aga ettenägematult tekkida võivate juhtumite puhuks on kogu lattu saabuv kaup automaatselt kindlustatud. Koostöö kullerteenistustega enam kui 100 Venemaa linnas garanteerib teie ostjale tellimuse kättetoimetamise suure kiiruse.

Tellides fulfillment-teenuseid ettevõttest “Komerk AS”, te mitte ainult ei vabasta ennast vajadusest lahendada organisatoorseid küsimusi kaupade kohaletoimetamisel tarnijalt tellijale, vaid ka säästate soliidse summa, mis tuleks teil kulutada oma isikliku logistikateenistuse ülalpidamisele.

Rohkem teavet meie fulfillment-teenuste kohta interneti-kaupluste jaoks võite te saada firma “Komerk AS” telefonilt Eestis +372-6-387-542, +372-533-075-64. Helistage praegu, et alustada oma interneti-äri ilma liigsete kuludeta juba homme.